Big Snow Jam Ride Camp

24.3 - 2.4. 2017

Využij první jarní týden v Alpách k zlepšení fyzičky i techniky na ride campu v Les Sybelles. Akce je vhodná pro začátečníky i pokročilé, na kempu Ti bude k dispozici skvadra instruktorů lyžování i snowboardingu. Můžeš se těšit na 310km svahů, velký snowpark, dobré podmínky pro freeride a ubytování s bazénem přímo u sjezdovek. V naší apartmánové residenci je k dispozici také WiFi internet zdarma na recepci. Apartmány jsou  malé, ale mají pěkný výhled z balkónů a výbornou polohu. Lanovky, restaurace, obchody i bary jsou v okruhu 300 metrů. Jestli potřebuješ prostornější ubytování doporučujeme upgrade na Comfort 4v6 nebo Comfort 6v8.  Na RideCamp na rozdíl od souběžně probíhajícího festivalu BSJ Original nevezeme žádné kapely a DJs a necháváme night life ve francouzské režiji. Team Big Snow Jam instruktorů bude  ale připraven Ti pomoci s roztočením každé párty a nabídne pomocnou ruku na baru i pod barem. Ráno budou naši rider ready, aby Ti pomohli vyladit techniku a získat více sebevědomí i kondice na dlouhých alpských sjezdovkách. Základní péče instruktorů na několika workshopech v průběhu týdne je v ceně zájezdu, vícedenní kurz si můžeš výhodně přiobjednat.

Ride Camp @ Les Sybelles 24.3. - 2.4. 2017 5990Kč (219€) vlastní dopravou
Modernější Superior 3+ chalety: +800Kč (30€)
Upgrade ubytování na Comfort 6v8: +900Kč (33€), Comfort 4v6: +1350Kč (50€)
Z aktuální ceny lze uplatnit skupinové slevy.

Update 20.2.2017: V Les Sybelles jsou momentálně skvělé sněhové podmínky, na hřebenu je přes 130cm sněhu a dalších 40cm má napadnout na přelomu února a března. Rezeravce na RideCamp 2017 je aktivní do 10.3. 2017, máme ještě 20 míst volných.
Update 11.11.2016: Dnes jsme spustili rezervaci na Ride Camp 2017.

Kurz lyžování a snowboardingu v Alpách

Férová cena, certifikovaní instruktoři, pohodová parta lidí a garance zlepšení.

  Cena zahrnuje
 • Skipas pro skiareál Les Sybelles
  (6 dnů, 180km sjezdovek, 2 snowparky)
 • Ubytování v 3* apartmánech přímo na svahu (7 nocí)
 • Doprava do Francie a zpět. Nástupní místa Brno, Praha, Bratislava
 • Služby průvodce, pojištění CK
 • Péče instruktorů v případě dokoupení ski nebo snowboard kurzu za 1900Kč/70eur. V ceně je 10 tréninkových jednotek po 80minutách, celkem tedy 800minut tréninku během 6 dní na svahu.
  Cena nezahrnuje
 • Skupinové slevy (pokud je vás 8 a více můžete na Big Snow Jam jet levněji)
 • Stravu (apartmány mají kuchyňku)
 • Cestovní pojištění (léčba, zavazadla)
 • Povlečení (5EUR) a místní poplatky
  Možnost upgrade
 • Požadovaný upgrade vybereš při rezervaci
 • Superior 3*+ modernější a prostornější chalety : +800Kč/os (30€)
 • Romance více soukromí - 2 osoby v čtyřlůžkovém apartmánu: +2700Kč/os (100€)
 • Comfort 4v6 více místa a volný gauč - 6 lůžkový apartmán pro 4 osoby: +1350Kč/os (50€).
 • Comfort 6v8 více místa a volný rozkládací gauč: +900Kč/os (33€).
 • Volné lůžko 2500Kč (90€)/týden
Rezervace zájezdů
 • Přihlásit se můžeš hned teď online, klikni na rezervační formulář
 • Deadline pro skupinové přihlášky a slevy je 31.1. 2017
 • Deadline pro individuální přihlášky a platby je 20.2. 2017

Ubytování v Les Sybelles

Naše 3* apartmány v lyžařském regionu Les Sybelles leží v centru malebného městečka St. Jean d'Arves. Apartmánová rezidence, postavená v tradičním alpském stylu, je vzdálena jen 300m od lanovek. Apartmány La Fontaine patří ve své kategorii k lepšímu průměru. Jsou dobře srovnatelné s ubytováním v Risoulu, kam jsme na Big Snow Jam Original dlouhá léta jezdili. Každý apartmán má vlastní kuchyni, balkón a WC. Z balkónu je krásný výhled na údolí a sousední vesničku St. Sorlin d'Arves. Každý apartmán má komfortně vybavenou kuchyni s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a nechybí ani lednička. Apartmány mají také rozkládací gauč nebo patrovou postel. Velkým bonusem je v této kategorii krytý bazén zdarma a Wi-Fi internet zdarma na recepci. Apartmány se nacházejí v nadmořské výšce 1800 m.n.m. K dispozici jsou čtyřlůžkové, pětilůžkové, šestilůžkové a osmilůžkové typologie apartmánů. Vratná kauce na vybavení apartmánu je 1600Kč / 60 eur na osobu.

Lyžování v Les Sybelles

Lyžařský region Les Sybelles patří k největším v Evropě, návštěvníkům nabízí 310km sjezdovek všech obtížností. Skipas otvírá turniket 74 lanovek a vleků. Freestyle riders ocení 2 snowparky, jeden pro začátečníky a druhý pro pokročilé. S kamarády si můžeš zasoutěžit na snowboardcrossové dráze. Les Sybelles spojuje 6 skiareálů: St. Sorlin d'Arves, St. Jean d'Arves, Le Corbier, La Toussuire, Les Bottieres a St. Colomban des Villards. Skiareály jsou propojené jak vleky tak skibusy. V našem středisku St. Jean d'Arves je 43 sjezdovek, celkem je v Les Sybelles 135 sjezdovek. O zasněžování se stará 510 sněžných děl. Díky umělému zasněžování a orientaci svahů na sever a severo- východ garantuje středisko dostatek sněhu až do konce sezóny. Zimní sezóna zde končí 18.4. Středisko leží v nadmořské výšce 1450 až 2650 m.n.m.

Doprava do Les Sybelles
 • Pro vlastní dopravu doporučujeme trasu přes Německo a Švýcarsku kvůli nižším dálničním poplatkům
 • Cesta z Prahy trvá autem přibližně 10 hodin, z Bratislavy přibližně 13 hodin
Otázky a odpovědi

Chceš jet, ale potřebuješ ještě podrobnější informace, máš dotaz? Pošli nám zprávu nebo dotaz napiš přímo sem jako komentář.