Big Snow Jam bonusy pro skupiny

Víš, jak si líp užít Alpy než v partě kamarádů? Ne? Co takhle užít si Alpy v partě kamarádů úplně zadarmo! Žádná jiná cestovní kancelář nenabízí lepší slevy na zájezdy pro skupiny. Tak dej dohromady Tvou partu a užij si zimní Alpy zadarmo nebo s velkou slevou!

Zájezd pro skupinu, jak to funguje?

Nejdřív si vyber jeden z našich festivalových zájezdů v zimní sezóně 2012/2013 a pak pošli info o akci kamarádům. Můžeš využít email, facebook, nebo třeba tichou poštu. Podstatný je, že dáš dohromady Tvou partu a pošleš skupinovou přihlášku. Čím větší skupina, tím větší sleva. Vezmi partu kamarádů a užijte si letos Alpy naplno a s velkou skupinovou slevou!

Získej bonus 5000Kč pro Tvoji partu

Pokud dáš dohromady větší partu získáš slevu nejen pro sebe ale i pro každého člena skupiny. Podívej se na tabulku s přehledem slev. Skupinové slevy nelze kombinovat s žádným jiným cenovým zvýhodněním ani slevovým kupónem. Skupinové slevy pro individuální dopravu řešíme individuálně. Pošli klidně dotaz

Jedeš Ty a....
8-10 přátel
11-19 přátel
20+ přátel
vedoucí skupiny
1000Kč sleva
5000Kč sleva
100% sleva
člen skupiny
-
-
200Kč sleva

Skupinová přihláška

Přihlášku nám pošli emailem na groups@bigsnowjam.cz, nezapomeň na název zájezdu a termín. Je dobré skupinovou přihlášku poslat v tabulkovém formátu.

 • Jaké údaje má skupinová přihláška obsahovat?
  Skupinovou přihlášku prosím pošli ve formát tabulky v Excelu nebo Google Spreadsheet. Do jednotlivých sloupců tabulky napiš: Jméno a příjemní, email, telefon, datum narození, adresu a místo odjezdu.
 • Kdy je potřeba přihlášku poslat?
  Skupinovou příhlášku je dobré poslat dva měsíce před odjezdem. Abychom vám mohli nabídnout tisícové slevy, musíme mít přihlášku včas, to znamená nejpozději 45 dnů před odjezdem.
 • Jak je to s platbou za zájezd?
  Zálohu za celou skupinu platí vedoucí skupiny, obvykle do týdne od odeslání skupinové přihlášky na zájezd. Doplatky je pak možné řešit dle vašich individuálních preferencí.
 • Budeme bydlet a cestovat spolu?
  Smysl skupinové přihlášky je, kromě finančních zvýhodnění pro skupinu, také v tom, že víme kdo jede s kým. Takže pokud pošlete skupinovou přihlášku budete mít apartmány hned vedle sebe a ze stejného města pojedete stejným autobusem.
Časté otázky a odpovědi
 • Chci dát dohromady skupinu, kde mám začít?
  Tvou skupinu můžeš svolat stejně třeba prostřednictvím emailu a společenských sítí. Přátele můžeš na zájezd pozvat pomocí Facebooku. Na stránce každého zájezdu najdeš tlačítko "Poslat", klikni tam a pošli tip na akci kamarádům. Je to rychlé a odezva bude dobrá, uvidíš.
 • Je nás jen šest, ale chceme jet spolu v buse a chceme bydlet na jednom apartmánu, jak vám to dáme vědět?
  V přihlašovacím formuláři je volné pole pro poznámky. Napište nám tam krátký vzkaz, například jméno vedoucího skupinky nebo název teamu :-)
 • Můžou se skupinové slevy kombinovat s kupóny nebo jinými slevami?
  Naše slevy pro skupiny už jsou tak vysoké, že je nelze kombinovat z žádným jiným typem cenového zvýhodnění.