Big Snow Jam pro skupiny

Chceš si užít Alpy než v partě kamarádů? Sestav Tvou skupinu a vyražte společně za vysokohorskými zážitky. S Big Snow bonusy většina skupinových vedoucích získá slevu 6000Kč (200 eur) a někteří jedou úplně zadarmo. Žádná jiná cestovní kancelář nenabízí lepší slevy na zimní zájezdy pro skupiny. Tak dej dohromady Tvou partu a pojeď se do Alp bavit na jeden z festivalových zájezdů Big Snow Jam.

Zájezd pro skupinu, jak to funguje?

Nejdřív si vyber jeden z našich festivalových zájezdů  a pak pošli info o akci kamarádům. Můžeš využít email, Facebook, nebo třeba tichou poštu. Podstatný je, že dáš dohromady Tvou partu, vybereš název týmu a  přihlásíte se jako skupina. Čím větší skupina, tím větší sleva. Vezmi partu kamarádů a užijte si letos Alpy naplno a s velkou skupinovou slevou!

Tabulka slev

Pokud dáš dohromady větší partu získáš slevu nejen pro sebe ale i pro každého člena skupiny. Podívej se na tabulku s přehledem slev. Skupinové slevy nelze kombinovat s žádným jiným cenovým zvýhodněním ani slevovým kupónem. Skupinové slevy pro individuální dopravu řešíme individuálně. Pošli nám prosím dotaz a zpracujeme Ti individuální nabídku pro individuální dopravu.

Jedeš Ty a....
7-10 přátel
11-19 přátel
20+ přátel
vedoucí skupiny
1500Kč sleva
6000Kč sleva
3000Kč sleva
člen skupiny
-
-
200Kč sleva

Skupinová přihláška

Jakmile si jako skupina vyberete název týmu, můžeš všem členům skupiny předat odkaz na rezervační formulář s jedinou instrukcí: "při rezervaci napiš do vzkazu název našeho týmu". Pomocí online formuláře se pak každý člen Tvé party zaregistruje samostatně a díky stejnému názvu teamu budeme vědět, že patříte k sobě. Oproti minulým letům tak vedoucím skupin šetříme práci s vybíráním záloh a posíláním seznamů na email groups@bigsnowjam.cz.

 • Jaké údaje má skupinová přihláška obsahovat?
  Stejná jako každá jiná, každý prostě vyplní všechna pole rezervačního formuláře
 • Kdy je potřeba přihlášku poslat?
  Skupinovou přihlášku je dobré poslat dva měsíce před odjezdem. Abychom vám mohli nabídnout tisícové slevy, musíme mít přihlášku včas. Nejpozději 45 dnů před odjezdem musí mít každý člen skupiny zaplacenou zálohu, jinak sleva nebude poskytnuta.
 • Jak je to s platbou za zájezd?
  Zálohu platí každý člen skupiny do týdne od odeslání přihlášky . Doplatky je pak možné řešit dle vašich individuálních preferencí.
 • Budeme bydlet a cestovat spolu?
  Smysl skupinové přihlášky je kromě finančních zvýhodnění pro Tvou skupinu také v tom, že víme kdo jede s kým. Takže odpověď je ano, pokud pošlete skupinovou přihlášku budete mít apartmány hned vedle sebe a ze stejného místa pojedete stejným autobusem. Pokud jede Tvoje partička z různých měst je možné, že všichni nebudou v tom stejném autobuse.
Časté otázky a odpovědi
 • Chci dát dohromady skupinu, kde mám začít?
  Tvou skupinu můžeš svolat stejně dobře na seanci v oblíbené hospůdce jak třeba prostřednictvím emailu a společenských sítí. Nejrychleji můžeš přátele na akci pozvat pomocí Facebooku. Na stránce každého zájezdu najdeš tlačítko "Poslat", klikni tam a pošli tip na akci kamarádům. Je to rychlé a odezva bude dobrá, uvidíš.
 • Je nás jen šest, ale chceme jet spolu v buse a chceme bydlet na jednom apartmánu, jak vám to dáme vědět?
  V přihlašovacím formuláři je volné pole pro poznámky. Napište nám tam krátký vzkaz, například jméno vedoucího skupinky nebo název teamu :-)
 • Můžou se skupinové slevy kombinovat s kupóny nebo jinými slevami?
  Naše slevy pro skupiny už jsou tak vysoké, že je nelze kombinovat s žádným jiným typem cenového zvýhodnění.