Pojeď se do Alp bavit na originální zájezdy Big Snow Jam!

Baví Tě lyžování a snowboarding, ale chceš na horách víc zábavy? Pak jsi tu správně! BigSnowJam jsou originální zájezdy do Alp pro lidi, kteří si chtějí Alpy opravdu užít.
Koncerty, párty, vysokohorská vířivka, turnaje, závody na matračkách, Bikini Ride a další originální vychytávky baví naše klienty už pátou zimní sezónu. Užij si letos Tvoji zimní dovolenou na horách na 100% na festivalových zájezdech Big Snow Jam

Francouzské Alpy, koncerty a párty

Je nám jasné, že Tě zajímá, na co všechno se můžeš těšit. Spolehni se, že toho bude spoustu a vše velice fresh. Nevyklopíme všechno předem, ať si to naživo užiješ naplno. Nahodíme ale vychytávky z loňska, ke kterým máme autentický fotky a top ohlasy.

Baví Tě noční život a chceš se seznámit?

Oké! Pojeď na největší česká a slovenský ridefestival Big Snow Jam Original do francouzského alpského střediska Les Orres. Letos nás čeká 5. ročník, takže bude jubilejní párty na sněhu jak lusk.

  • Original (Velikonoce) začalo to v roce 2011 a dodnes je závěr sezóny na jamu ve znamení koncertů, parties a nových známostí. Vířivka ve 2000 m.n.m., Bikini Ride a další originální vychytávky zažiješ jen na této festivalové jízdě v Alpách.
  • Spring Swing (první jarní týden) Electro swingová jízda během slunovratu 21.3. má vždy kouzelnou atmosféru. Od roku 2014 je to největší Big Snow Jam turnus kam jezdí kapely, DJs a více než 500+riders a ride girls z Česka a Slovenska.
Láká Tě wellness a trochu romantiky?

Chceš si po lyžování odpočinout v bazénu nebo v sauně? Máš smysl pro romantiku a oceníš malebné výhledy na štíty třítisícovek. Nejlepší volba bude BigSnowJam Valentine  v Superdévoluy. 

  • Valentine (02/2016) lednový termín Valentine v Super Devoluy

Baví Tě lyžování a snowboarding?

V klidu můžeš jet na kterýkoli letošní Big Snow Jam. Všechny naše apartmány jsou hned na svahu takže můžeš jezdit od rána až do večera. Ve skibusu ani ve frontě na vlek neztratíš ani minutu. V ceně všech našich zájezdů je  6denní skipas a všechny střediska mají alespoň 100km sjezdovek.

Pořád se nemůžeš rozhodnout?

Pokud Ti předchozí odstavce nepomohli s výběrem nevěš hlavu na hřebík :-) Můžeš si přečíst recenze z loňské sezóny nebo zkontrolovat webkamery. Samozřejmě můžeš taky poslat konkrétní dotaz, rádi odpovíme.

Časté otázky a odpovědi
  • Je program aktivit povinný? Není, můžeš si vybrat jen ty, které Tě baví.
  • Má každý letošní Big Snow Jam jiný program? Ano, každý náš zájezd je jedinečný.
  • Můžu jet úplně sólo? Ano, příležitostí k seznámení bude spoustu na svahu i v klubu.
  • Jsme velká skupina, je to problém? Ne, naopak ještě získáte bonusy pro skupiny