Big Snow Kids - jarní prázdniny v Alpách

4-11.3 a 11-18.3. 2017

Festivalové zájezdy BigSnowJam pořádáme od roku 2011. Máme radost, když se na našich akcích v Alpách lidé seznámí a zamilují. Dokonce za ty roky máme na svědomí i několik svateb a nepřímo i několik "big snow kids" :) Tak vznikl název pro alpský týden zábavy pro celou rodinu od zavedené značky BigSnowJam®. Big Snow Kids pořádáme v zimě 2016/2017 již druhým rokem v dobře prověřeném středisku Severních francouzských Alp. Toto lyžařské středisko nese název Super Dévoluy a má dostatek modrých sjezdovek pro začátečníky a dobré cvičné svahy pro výuku lyžování i snowboardingu. Celkem areál nabízí přes 100km sjezdovek všech stupňů obtížnosti a několik hektarů terénů pro freeride. V tomto středisku je také dobře upravený snowpark. 3 tréninkové dny s instruktory zdarma, další 3 dny s Big Snow teamem lze doobjednat podle chuti a nálady dětí. Večerní program zahrnuje bowling pro celou rodinu a dva sportovní večery pro děti. Na požádání lze dohodnout i večerní hlídání. Párty nepojedou tak moc jak na klasickém Big Snow Jamu, uspořádáme ale odpolední aprés ski a také příjemnou seznamovací seanci v baru The Loft. V ceně je také týdenní vstup do bazénu ve vedlejší residenci a wifi internet na recepci. Nad rámec programu je k dispozici squash, fitness, lezecká stěna a další aktivity v moderním sportovním centru. Termíny obou turnusů Big Snow Kids odpovídají jarním prázdninám 4.-11.3. (Ostrava), 11.-18.3. (Praha, Brno). Ubytování je zajištěno v apartmánech přímo u sjezdovky. Na výběr je pestrá škála ubytovacích kapacit od dvoulůžkových až po osmilůžkové apartmány v dobrém vysokohorském standardu. Pro náročnější klienty doporučujeme upgrade na prostornější Comfort4v6. Uvedená first minute cena platí při rezervaci do 24.12.2016. Na požádání lze zájezd fakturovat na vaši firmu nebo na zaměstnavatele. Slevy na skipas jsou k dispozici pro děti do 5let, jinak je cena pro všechny stejná.

Big Snow Kids @ SuperDévoluy vlastní dopravou 7790Kč (289€) BigSnowKids I: 4.-11.3. 2017, BigSnowKids II: 11.-18.3. 2017
6 dní skipas, ubytování, 3 dny kids camp a vstup na bazén jsou již v základní ceně.
Dopravu z Brna, Prahy, Ostravy, Bratislavy a dalších měst lze dokoupit za 2200Kč (85€)
Upgrade ubytování na Comfort 4v6: 1350Kč (50€), Comfort 3v4: 900Kč (33€), Dvoulůžkové studio 2*: 1250Kč(45€), Dvolůžkový apartmán 3*+: 2600Kč (90€)
Extra den výuky na svahu: 1000Kč (35€) (první 3dny již zahrnuty v ceně), Hlídání dětí 160Kč/hod (5€).

Update 22.11.2016: Novinky, snímky z web kamer a další zajímavosti můžete sledovat na Facebook stránce www.facebook.com/bigsnowkids

Jarní prázdniny, sluníčko, alpské sjezdovky a zábava pro celou rodinu

Francouzské Alpy jsou známe skvělou bilancí 300 slunných dní v roce, bezpečnými lanovkami bez front a samozřejmě také kvalitní gastronomií a dobrým vínem. Když k tomu přidáme ještě 100km sjezdovek, bazén, skvadru zkušených instruktorů a férovou cenu, je jasné, že Big Snow Kids patří mezi nejatraktivnější nabídky na jarní prázdniny na horách.

  Cena zahrnuje
 • Skipas pro skiareál Superdévoluy
  (6 dní, 100km sjezdovek)
 • Ubytování v 3* apartmánech přímo u sjezdovek
 • Průvodce z Big Snow Jam Teamu
 • Aktivity sportovní turnaj, seance ve snowparku, aprés ski a další
 • Pojištění CK Rideclub s.r.o. je řádně pojištěná cestovní kancelář
 • Ride Kurz Tři tréninkové dny s instruktory lyžování nebo snowboardingu.
 • Wellness Bazén v rezidenci
 • Wi-fi Zdarma internet na recepci
  Cena nezahrnuje
 • Slevu 2200Kč (80€) pro děti do 5 let. Z výše uvedené ceny vám slevu na malé děti do 5 let automaticky odečteme.
 • Skupinové slevy (pokud je vás 8 a více můžete na Big Snow Jam jet výhodněji)
 • Stravu (apartmány mají kuchyňku)
 • Dopravu (lze dokoupit za 2200Kč/80€). Nástupní místa Brno, Praha, Ostrava, Bratislava
 • Cestovní pojištění (na požádání zprostředkujeme)
 • Povlečení (8€) a místní poplatky
  Možnost upgrade
 • Požadovaný upgrade vyberte prosím při rezervaci
 • Romance více soukromí - 2 osoby v čtyřlůžkovém apartmánu: +2600Kč/os (90€)
 • Comfort 4v6 více místa a volný gauč - 6 lůžkový apartmán pro 4 osoby: +1350Kč/os (50€) - doporučujeme!
 • Comfort 3v4 více místa v čtyřlůžkovém apartmánu: +900Kč/os (30€).
 • Studio 2* ekonomické řešení pro dva: +1290Kč/os (49€).
Rezervace
 • Přihlásit se můžete pohodlně online, rezervační formulář se vyplňuje pro každého účastníka, email i telefon může zůstat pro jednu rodinu stejný.
 • Deadline pro first minute cenu a platbu zálohy je 24.12.2016
 • Deadline pro přihlášky a platby je  25.1.2017

Ubytování v Super Dévoluy

V lyžařském středisku Superdévoluy bydlíme ve vysokohorských apartmánech v 3* turistickém standardu. Apartmány mají blíže k 2*+ ale 3* rating je podpořen velkým vyhřívaným bazénem, který je pro hosty Chalets de Super D zdarma. Potěší také bezplatné Wi-Fi připojení k internetu na recepci. K uspokojení kulinářských potřeb poslouží prakticky zařízena kuchyňka s myčkou nádobí a mikrovlnkou, a když se vaří a nezadaří tak restaurace v centru jsou jen pár minut chůze. Velké oblibě pro "night out" se také těší stylový bart The Loft a kuželkářská dráha.
Každý apartmán má vlastní balkón, koupelnu a WC. Nedaleko apartmánů je nová multifunkční sportovní hala s lezeckou stěnou a posilovnou. Apartmány se nachází 300m od stanice lanovky a 300m od centra. Výhodnější polohu si lze představit jen těžko. Nevýhodou je malá obytná plocha apartmánů, která odpovídá turistickému standardu. Mohou se vyskytnout patrové postele nebo rozkládací gauč. Náročnějším klientům doporučujeme upgrade ubytování na Comfort 3v4 nebo optimální Comfort 4v6. Vratná kauce na vybavení apartmánu je 300 EUR (60eur/os).

Lyžování v Superdévoluy

Le Dévoluy je lyžařské středisko se 100km sjezdovek, které obsluhuje 6 lanovek a 16 vleků. Středisko je propojené se soudním La Joue du Loup a nabízí dostatek tratí pro všechny úrovně pokročilosti. Výuka lyžování probíhá především na sjezdovkách Arouze nebo Jas a na krásné FIS modré La Gaudy. Aspirující freestyleři ocenení vyladěný snow park "Mushroom park". Vyznavače carvingu potěší nová super G sjezdovka Chamois. Ve středisku se najdou i velmi kvalitní terény pro freeride. Mrkni na video Freeride @ SuperDévoluy, které jsme natočili na Big Snow Jamu v Super Dévoluy v roce 2014. Příznivci běžeckého lyžování ocení 35 km tratí na běžky a fanoušci ski alpinismu si také přijdou na své v otevřeném, málo zalesněném terénu. Maximální vertikální převýšení, co lze v Superdévuloy zajet je 1000m, spodní stanice je v 1500 a horní v 2550 m.n.m.

Doprava do SuperDévuloy
 • Většina klientů jezdí na Big Snow Kids vlastní dopravou, cesta autem z Prahy přes Ženevu do Le Dévoluy trvá přibližně 11 hodin (1190km), z Bratislavy pak 13 hodin (1300km).
 • Autobusovou dopravu lze dokoupit za 2200Kč (85€) pro nástupní místa : Brno, Praha, Olomouc, Bratislava. Za příplatek 2600Kč (90€): Trnava, Ostrava. Cestu autobusem nedoporučeujeme pro děti mladší 5 let. Cesta trvá přibližně 20hodin.
Otázky a odpovědi

Chceš jet, ale potřebuješ ještě podrobnější informace, máš dotaz? Pošli nám zprávu nebo dotaz napiš přímo sem jako komentář.